středa 30. listopadu                        svátek sv. Ondřeje, apoštola
sobota 3. prosince                          památka sv. Františka Xaverského, kněze

Plánovaná setkání:
Setkávání tento týden podle plánu. Jediná změna je setkání nad katechizmem v pátek od 19.00 hod. téma bude: „ Nejsvětější trojice“.

Roráty

Během adventu budou v naší farnosti každou sobotu od 7 h rorátní mše svaté k oslavě Panny Marie. Pokračováním ranní modlitby bude snídaně na faře. Následující sobotu po Mši sv. bude svatý růženec jako každou první sobotu v měsíci.

Mše sv. ve středu

Mše sv. ve středu se posouvá na 18.00 hod.

Pastorační rada.

Po 5 letech se obnovuje pastorační rada v naší farnosti. Noví kandidáti prosíme navrhnout do 15. prosince. Kontaktní osobou je paní Hana Kábová nebo pan Viktor Mach.

Děkují za pomoc při brigádě.

Mikulášská besídka

Mikulášská besídka se uskuteční v pondělí 5. prosince od 17 h v Kyjích na faře. Všechny děti jsou srdečně vítány!

V následujícím týdnu se budeme modlit za rodinu Beščecovu.