13 prosince                              památka sv. Lucie panny a mučednici.

14 prosince                              památka sv. Jana o Kříže, kněze a učitele církve.

Plánovaná setkání:
Tento týden náboženství a ostatní aktivity podle plánu. Setkání mužů v pátek od 19.15 h.

Roráty

Během adventu jsou v naší farnosti každou sobotu od 7.00 hod. rorátní Mše svaté k oslavě Panny Marie. Pokračováním ranní modlitby je snídaně na faře.

Po každé Mši sv. s nedělní platností v sobotu, která se koná od 18.00 hod. se koná do 20.00 hod adorace Nejsvětější Svátostí. Srdečně zveme všechny.

Živy betlém.

V pátek 23. 12. 2022 od 17:00 hod. – půjdeme společně s pastýři za betlémskou hvězdou k jesličkám. Zahájeni u kostela sv. Bartoloměje v Kyjích. Jste srdečně zváni.

Předvánoční úklid a výzdoba kostela.

K úklidu a výzdobě kostela na vánoční svátky se sejdeme

1. 12. po Mší sv. od 18.30 hod.

Prosíme, přijďte pomoci!!!

V následujícím týdnu se budeme modlit za rodiny Ondračkovu, Fibírovu, Tvarohovu a Brotanovu.