OHLÁŠKY FARNOSTI KYJE

KVĚTNÁ NEDĚLE

Rozhovor faráře: „ Aby byli jedno…“
Na naších web stránkách a na YouTube a Facebook najdete každý týden rozhovor s jedním s farníků. Jedná se o seznámení mezí sebou. Postupně bude oslovený každý, kdo bude ochoten se podělit o svoji historii života.

Nedělní setkání na faře:

1. neděle v měsíci čaj a kafé na faře.

Úklid kostela

Úklid a příprava kostela na velikonoční svátky proběhne ve středu 5. 04. po mši svaté. Prosíme, přijďte pomoci.

Křížová cesta

V pátek od 15 h uskuteční venkovní křížová cesta,. Vyjdeme od kostela a budeme pokračovat směrem k Hostovicím.

Svěcení pokrmů

Pokrmy, které používáme k velikonoční snídani,  budou v naší farnosti posvěcený na Bílou sobotu ve 12 h v kostele.

Velikonoční grilování

Po Mši svaté od 10.00 hod. na velikonoční pondělí jste všichni zváni na farní grilování. Uvítáme také masíčko, zeleninu a jiné dobroty.

Den Božího milosrdenství.
16 dubna slavíme den Božího milosrdenství. V naší farnosti se koná jen jedná Mše sv. Na Kopečku Božího milosrdenství, ul. Irvingova. Program značně od 15.00 hod. Slavnostní Mše sv. slouží arcibiskup Ján Graubner od 17.00 hod.

V následujícím týdnu se budeme modlit za rodinu Vrátilovu.