25 dubna                                    svátek sv. Marka, evangelisty

29 dubna                                    svátek sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve, patronky Evropy.

Pravidelné setkávání

Tento týden se konají všechna pravidelná setkávání.

Náboženství

Tento týden náboženství se konají podle plánu.

Svátost biřmováni.

V naši farnosti příští neděli během Mši sv. od 10. 00 hod. Mons. Bp. Karel Herbst udělí svátost biřmování kandidátům s naší farnosti.

První sváté přijímáni.

V neděli 14 května se uskuteční v naší farnosti první sváté přijímáni pro děti. Zpověď  děti bude v pátek 12 května od 16.30 hod. Pro dospěle prosím využijte příležitost v  sobotu přede Mši sv od 9.oo hod a od 18.00 hod. Setkání rodičů dnes na faře v 12.45. hod.

V každou sobotu večer se koná od 19.00 do 20.00 hod adorace Nejsvětější Svátostí, zejména za mládež naší.

Mše sv. v sobotu s nedělně platností začíná v 18.00 hod.

Srdečně zveme všechny.

Rozhovory na faře – „Aby byli jedno..“

Tento týden pozvání na faru přijala mala sestra Ježíšova a podělila se o svoji historii života. Doporučujeme rozhovor.

V následujícím týdnu se budeme modlit za rodiny Machovi, Šebestovi, Míčovi a Vallovi.