2 května                                      památka sv. Atanáše, biskupa a učitele církve.

3 května                                      svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů.

Náboženství

Tento týden náboženství se konají podle plánu.

Rozhovory na faře – „Aby byli jedno..“

Tento týden pozvání na faru přijala dlouholetá farnice naši farnosti paní Maruše Raková. Vřele doporučujeme rozhovor.

Přespávání na faře

14 a 15 května mládež naši farnosti připravuje přespávání na faře pro děti. Podrobností budou příští neděli.

Setkáni rodičů

Setkáni rodičů děti, které se připravuji na první sváté přijímáni se koná ve středu 3 května od 19.00 hod.

Setkání seniorů

Setkávání seniorů se koná ve středu od 13.30 hod v Oáze na Černým mostě. Tentokrát se projednává kriminalita za účastí Policie České Republiky.

V každou sobotu večer se koná od 19.00 do 20.00 hod adorace Nejsvětější Svátostí, zejména za mládež naší.

Mše sv. v sobotu s nedělně platností začíná v 18.00 hod.

Srdečně zveme všechny.

V následujícím týdnu se budeme modlit za rodiny Jirsovi, Heczkovi a celé rody