29 května                                    památka Panny Marie, Matky církve

30 května                                    památka sv. Zdislavy,

31 května                                    svátek Navštívení Panny Marie

1 června                                      Svátek, Ježíše Krista Nejvyššího a věčného kněze.

3 června                                      památka sv. Karla Lwangy a druhů, mučedníků.

Neděle Nejsvětější Trojice

Příští neděli u příležitostí slavností Nejsvětější Trojice v naší farnosti už tradičně Mše sv. v 10.00 hod. je v latinském jazyce za doprovodu farní scholii pod vedením p. Jiřího Poláka.

Noc kostelů

V pátek 2.06.2023 se koná noc kostelů. V naší farnosti program začíná  Mší sv. od 18.00 h.

Náboženství

Náboženství v naší farnosti tento týden končí a značně až v novém školním roce.

V každou sobotu večer se koná od 19.00 do 20.00 hod adorace Nejsvětější Svátostí..

První sobota v měsíci

Příští sobotu už tradičně Mše sv. ráno v 9.00 hod a následně svatý růženec za odčinění hříchu naších i celého světa podle doporučení Panny Marie ve Fatimě.

V následujícím týdnu se budeme modlit za zemřelého Vladimíra Švehelku a živou rodinu Bátrlovou.