1. 27 září                             památka sv. Vincence s Paula, kněze

28 září                             slavnost sv. Václava mučedníka, hlavního patrona českého národa.

Důležité
8 řina v naši farností se uskuteční setkání na téma „ Pastorační a finanční budoucnost naší farností“. Zváni jsou všichni od 14.30 hod na faru do Kyji.

Nový řád pastorační naší farnosti

Nový řád pastorační naší farnosti značně platit od 1.10.2023. Podrobností na webu a na nástěnce.

Nedělní setkání na faře:

4.neděle v měsíci setkání na faře.

Náboženství
Od 13 září začínají přihlášky na  náboženství v naší farnosti. Podrobností jsou na Web stránkách. Výuka podle standartních času ve středu v Kyjích a ve čtvrtek v Oáze na Černým mostě. Pro starší mládež v pátek od 16.30 hod v Kyjích.

Pražská pěší pout do Staré Boleslaví

28 září v 5.00 hod vyjdeme od kostela sv. Bartoloměje na pěší pouť do Staré Boleslaví. Podrobností jsou na stránkách www.prazskapesipout.cz Jste Všichni srdečně zváni. Zavoláním je: „ Pojďte ke mně všichni kdo se lopotíte a jste obtížení.“.

Rozhovory na faře:

Tento týden pozvání na faru přijal pan Jiří Polman.

Svátost biřmování.

V naši farnosti příprava na sv. Biřmování značně v řinu. Zájemců prosím o kontakt do konce září.

V následujícím týdnu se budeme modlit za Boží požehnání a ochranu pro budoucího novokřtěnce Františka Csicso.