Brigáda

V sobotu 02.03 od 10.30 hod se uskuteční farní brigáda kolem kostela a na zahradě.

Jedná se o jarní práce a revitalizace trávníku kolem kostela. Moc děkuji za pomoc.

Křížová cesta

Během postní doby se  modlíme pobožnost křížové cesty – v pátek po mši svaté od 18.30 h., a v neděli přede mší svatou od 9:30 h.

Duchovní obnova farností

Příští neděli v naší farnosti se uskuteční duchovní obnova.

Povede ji Páter Radek Tichy-rektor Pražského semináře,

Na mši sv. od 10.00 a od 11.00 hod. bude delší kázání, a odpoledne v14.30 hod přednáška na téma :“Život s liturgie“.

V 15.15 korunka k Božímu milosrdenství, adorace Nejsvětější svátosti a možnost svátosti smířeni do 17.00 hod

Pravidelné setkávání

Tento týden se konají všechna setkávání v naší farnosti.

První sobota v měsíci

Příští sobotu 2 března od 9.00 hod. se koná mše sv. a následně svatý růženec podle doporučení Panny Marie s Fatimy.

V každou sobotu večer se koná od 19.00 do 20.00 hod adorace Nejsvětější Svátostí,

Mše sv. začíná v 18.00 hod.

V následujícím týdnu se budeme modlit za zemřelou Miu a celou rodinu