28 září                                             slavnost sv. Václava, mučedníka

29 září                                             svátek sv. Michaela, Gabriela a Rafaela archandělů.

30 září                                             památka sv. Jeronýma, kněze a učitele církve

1 října                                             památka sv. Terezie od Dítěte Ježíše, panny a učitelky církve

2 října                                             památka sv. andělů strážných.

Pražská pěší pout do Staré Boleslaví

28 září zira v 5.00 hod vyjdeme od kostela sv. Bartoloměje na pěší pouť do Staré Boleslaví. Podrobností jsou na stránkách www.prazskapesipout.cz Jste Všichni srdečně zváni.

Brigáda

Mnohokrát děkuji za pomoc všem, kdo se zúčastnili brigády v pondělí

Pán Bůh zaplať.

První sobota v měsíci.

Příští sobotu 3 října od 9.00 h. se koná mimořádná mše sv. a následně Eucharisticky výstav, svatý růženec a meditace podle doporučení Panny Marie ve Fatimě. Srdečně zveme všechny.

V následujícím týdnu se budeme modlit za rodinu Linhartovi.