Nedělní setkání na faře:

5. neděle v měsíci – neděle radosti a pravdy

1. ledna       Slavnost Matky Boží Panny Marie
2. ledna       Památka sv. Basila Velikého a Řehoře Naziánského, biskupů a učitelů církve

Koledníci a vedoucí pro Tříkrálovou sbírku 2019

Od 1. do 6. ledna proběhne v Praze Tříkrálová sbírka. Prosíme děti a dospělé o pomoc při koledování. Prosíme zájemce, aby se co nejdříve přihlásili paní Viktorii Šobejové, ředitelce farní charity Praha 14.

Slavnost Matky Boží Panny Marie

Slavnost Matky Boží Panny Marie 1. ledna. Mše sv. podle nedělního pořádku v 10, 11.30 a 18 h.

První sobota v měsíci

Příští sobotu od 9.00 h. se koná mše sv. a následně Eucharisticky výstav, svatý růženec a meditace podle doporučení Panny Marie ve Fatimě. Srdečně zveme všechny.

Koncert koled

V sobotu 4. ledna od 17.00 hod. v kostele sv. Bartoloměje v Kyjích se koná výjimečný koncert evropských koled a Rybovy mše sv. „Hej mistře“. Jste srdečně zváni.

Farní ples

Prosíme o dárky do tomboly na farní ples, stačí je přinést do farní kanceláře. Letos se koná 18. ledna v hotelu Svornost.

V následujícím týdnu se budeme modlit za Filipa a Sandru Hosnedlovi.